Нововолинська центральна міська лікарня

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерсько-гінекологічне відділення входить до складу Нововолинської ЦМЛ і надає медичну допомогу вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим та пацієнтам з гінекологічними захворюваннями.

Відділення розраховано на 32 ліжок, з них 12 пологових, 10 патології вагітних, 10 для гінекологічних хворих.

Пологове відділення працює за програмою «Лікарня доброзичлива до дитини» яка включає 12 принципів грудного вигодовування.

Очолює відділення з 2010 року Піддубна Ольга Степанівна – лікар вищої категорії зі стажем роботи 26 років.

Медична допомога у відділенні надається такими лікарями:

Лікарі акушер-гінекологи вищої категорії:

  • Родзь Ярема Іванович,
  • Репницький Володимир Андрійович.

Лікарі акушер-гінекологи для надання екстреної медичної допомоги, що забезпечують лікувальний процес поза основним робочим часом:

  • Троцюк Валентина Романівна,
  • Кийко Любов Степанівна,
  • Чернецький Олег Петрович,
  • Пасічник Неля Володимирівна,
  • Війтович Олексій Богданович,
  • Щерба Наталія Сергіївна.

Допомога новонародженим надається лікарем неонатологом з вищою категорією Лехкобит Тетяною Володимирівною.Уже 15 років як усі пологи у відділенні ведуться як партнерські, де чоловік та близькі родичі залучаються до підтримки роділлі та догляду за новонародженим.

У пологовому відділенні щорічно приймається 600-700 пологів, 20% з них відбувається операцією кесарського розтину.

Лікуються вагітні з різною патологією вагітності.

Серед пацієнтів пологового відділення більше 30% мешканки інших районів та областей.

У відділенні є три пологових зали які розраховані на перебування однієї жінки яка народжує. У першому пологовому залі знаходиться ванна для того, щоб жінка могла полегшити біль під час переймів.Після пологів породіллю з новонародженим переводять у палату, де вони перебувають разом аж до виписки.Колектив відділення постійно намагається забезпечити пацієнтів якісними послугами і покращити умови перебування вагітних та породіль, наблизивши їх до домашніх. За кошти, що надійшли на рахунок відділення від наданих платних послуг у цьому році проведений капітальний ремонт операційної зали, закуплений операційний стіл та інше обладнання.
Сучасні методи знеболення, а саме регіональна анестезія, дозволяють проводити операцію кесарського розтину зі збереженням свідомості пацієнтки, що надає можливість мамі також і при оперативних пологах відчути перші хвилини радості материнства.

У відділенні знаходяться палати інтенсивної терапії як для новонародженого так і породіллі, які забезпеченні усією необхідною апаратурою.

У гінекологічному відділенні надається висококваліфікована допомога пацієнтам згідно клінічних протоколів Міністерства охорони здоров´я України.

Для пацієнтів відділення створенні комфортні умови перебування.Лікарня забезпечена обладнанням, яке дає змогу виконувати гінекологічні операції усіх типів: лапаротомічні, лапароскопічні, вагінальні.

У гінекологічному відділенні у лікувальному процесі використовують малоінвазивні оперативні втручання такі як:

  • лапароскопічні операції на додатках;
  • гістерорезектоскопії при патології матки.

Завдяки цим операціям вдалося зменшити об´єм оперативних втручань, покращити стан післяопераційних хворих, збільшити ранню виписку в післяопераційному періоді.

Колектив відділення запрошує усіх майбутніх мам на пологи, де гарантує надання якісних перинатальних послуг, комфортне перебування та тепле відношення.