Нововолинська центральна міська лікарня

Терапевтичне відділення

Терапевтичне відділення Нововолинської центральної міської надає медичну допомогу пацієнтам з різними захворюваннями внутрішніх органів, зокрема дихальних шляхів, органів травлення, алергічними захворюваннями, захворюваннями системи крові, ендокринною і онкологічною патологіями, хронічними захворюваннями опорно-рухового апарату, і супутньою серцево-судинною патологією.


Завідувач відділенням

Іжик Валентина Віталіївна


лікар-терапевт

Смарш Тетяна Миколаївна


Медичну допомогу пацієнтам відділення надають 2 лікарі-терапевти вищої категорії: завідувач відділенням Іжик Валентина Віталіївна і лікар-терапевт Смарш Тетяна Миколаївна, та 9 медичних сестер, постійний догляд за пацієнтами забезпечують 8 молодших медичних сестер.У відділенні розгорнуто 35 ліжок, які розташовані у загальних палатах по 4 ліжка у кожній. Окрема палата для воїнів інтернаціоналістів та учасників АТО була облаштована за підтримки Спілки воїнів-інтернаціоналістів.До відділення госпіталізовують пацієнтів у терміновому порядку, за направленням екстреної медичної допомоги та за самостійним зверненням пацієнта, а також у плановому – за направленням сімейного лікаря.


Щороку у терапевтичному відділенні знаходяться на лікуванні близько 1500 пацієнтів. Велику частку складають люди старшого віку з поєднаною патологією, які потребують особливо ретельного догляду та лікування.

 Терапевтичне відділення постійно співпрацює з обласними закладами охорони здоров’я, зокрема пацієнтів направляють на консультацію у Волинську обласну клінічну лікарню, Волинський обласний онкологічний диспансер і Волинський обласний протитуберкульозний диспансер. В особливо тяжких випадках проводяться консультації лікарів суміжних спеціальностей або скликають консиліуми для вирішення тактики подальшої діагностики та лікування.


Після завершення лікування кожен пацієнт отримує рекомендації щодо подальших дій для підтримки здоров’я. Медичний персонал відділення також проводить бесіди із пацієнтами щодо запобігання захворювань.