Нововолинська центральна міська лікарня

Шановні жінки, мешканки міста Нововолинська, селища Благодатне та прилеглих територій!

 Давно відомо, що попередити або виявити захворювання в ранніх стадіях набагато легше, простіше та значно дешевше ніж лікувати його у пізніх стадіях з рядом ускладнень. Якщо жінка дбає про своє здоров’я, вона повинна хоч 1 раз на рік прийти в жіночу консультацію та пройти огляд у лікаря акушер-гінеколога.

У жіночій консультації Нововолинської міської лікарні функціонують, крім звичайних кабінетів прийому, спеціальні кабінети, де працюють досвідчені, кваліфіковані лікарі, що пройшли відповідну підготовку:

- кабінет «Скринінгу патології шийки матки» - де можна виявити передракову патологію, пройти ряд необхідних обстежень, досліджень та маніпуляцій, що допоможуть в лікуванні. Після детального аналізу лікар в необхідних випадках може скерувати пацієнтку в установи ІІІ рівня (м. Луцьк), на кафедри університетів, в науково-досліджені установи.

- кабінет «Планування сім’ї та репродуктивне здоров’я» - де можна вирішувати проблеми жіночої неплідності, невиношування вагітності, порушень менструального циклу, контрацепції. В окремих випадках лікар може скерувати пацієнтку та сім’ю в обласний перинатальний центр, організувати роботу по програмі допоміжних репродуктивних технологій. Крім цього в жіночій консультації пара, що збирається вступити у шлюб може пройти ряд обстежень і згідно показів може бути скерована до обласних спеціалістів.

- кабінет «Гінеколога дитячого та підліткового віку» - де діти у супроводі дорослих та підлітки можуть отримати відповідні консультації, пройти ряд спеціальних обстежень. Кабінет співпрацює з батьками дітей, вчителями та вихователями навчальних закладів. У необхідних випадках пацієнти скеровуються у заклади ІІІ рівня надання медичної допомоги.

- кабінети «Відповідальне батьківство», «Школа матері» тут проводять співбесіди з вагітними та їх партнерами, членами родин. Їх ознайомлюють з новітніми, перинатальними технологіями у веденні вагітності та пологів, навчають грамотно вести себе в період пологів та у післяпологовому періоду. Велика увага приділяється перевагам грудного вигодовування, партнерським пологам, профілактиці гнійно-септичних ускладнень, інформації щодо сучасної контрацепції. Широко використовуються відеоматеріали. Чим більш достовірно Ви інформовані щодо протікання Вашої вагітності, тим більший позитивний прогноз Вашого щасливого батьківства!

Тож не зволікайте з відвідуваннями лікаря акушер-гінеколога в жіночій консультації міської лікарні. Переконайтесь що у Вас усе гаразд, зробіть для цього мінімальні зусилля і будьте здорові та живіть довго і щасливо! Чекаємо вас в жіночій консультації з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 год. Телефон для довідок 4-90-18.