Нововолинська центральна міська лікарня

Інфекційне відділення

Інфекційне відділення функціонує на 23 ліжках. З них: для надання медичної допомоги дорослому населенню розгорнуто 13 ліжок, а дитячому населенню - 10 ліжок.

З 01.09.2008 року інфекційне відділення очолює лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії Бевз Валентина Володимирівна. До 2008 року очолювала лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії Репницька Галина Петрівна, яка на даний час знаходиться на заслуженому відпочинку і займається приватною практикою.

За роки функціонування інфекційного відділення завідувачами були:

  • Корнійчук Т. В.
  • Сташок В.С.
  • Берднік В.В.
  • Сєргєєв Ю.В.

Медичну допомогу дітям в інфекційному відділенні надає лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії Магомаєва Тамара Фадеївна.


Завідувач відділенням

Бевз Валентина Володимирівна


Лікар-педіатр

Магомаєва Тамара Фадеївна


Помічниками у наданні медичної допомоги хворим інфекційного відділення є 7 працівників середнього медичного персоналу та 6 працівників молодшого медичного персоналу (санітарок) по догляду за хворими. На їх плечі лягає цілодобова праця.

 


Окрім цього до роботи у відділенні залучені лікарі по наданню екстреної медичної допомоги дорослому та дитячому населенню у вихідні дні та нічний час.

Відділення розміщене на 2-х поверхах: окремо сан-пропускник для прийому хворих, палати є боксовані і напів-бокси. Працює окремо фізіотерапевтичний кабінет для проведення фіз. процедур пацієнтам.

Надається допомога всім групам інфекційних захворювань, але переважають захворювання дихальних шляхів 60% - (гострі респіраторні хвороби, бронхіти, ларингіти, пневмонії), кишкові інфекції 21% - (сальмонельоз, дизентерія, ротавірусні інфекції), захворювання печінки вірусної етіології, нейроінфекції - (менінгіти, енцефаліти), шкірні хвороби.