Нововолинська центральна міська лікарня

До уваги пацієнтів поліклініки !

Попередній запис на прийом до лікаря-спеціаліста поліклініки можна здійснити:

- безпосередньо звернувшись в реєстратуру поліклініки або за телефонами 3-67-51, 097-75- 92-070 з 9 год. до 16 год.50 хв.

- самостійно через мережу Інтернет :

1. Попередньо зареєструвавши особистий кабінет на медичному порталі ( ел. адреса: https://vl.medportal.ua/). Ідентифікатор доступу пацієнта до порталу необхідно отримати в реєстратурі центру ПМСД або поліклініки.

2. В особистому кабінеті на Медпорталі обрати розділ – Запис на прийом - табличка пошук лікаря, в якій вказати місто Нововолинськ та спеціальність лікаря до якого на прийом хочете записатися .

3.Якщо лікарів спеціалістів декілька, можете вибрати лікаря до якого хочете потрапити на прийом.

4. На карті лікаря натискаєте записатися на прийом – відкриється - Талон запису на прийом : в якому потрібно обрати послугу , дату та час візиту і підтвердити запис на прийом.

У день прийому лікаря необхідно не пізніше чим за 20 хв. до часу прийому звернутися в реєстратуру – отримати талон на прийом та амбулаторну медичну картку.

Звертаємо увагу : прийом лікарів спеціалістів проводиться за умови направленням сімейного лікаря, або перебування на обліку в лікаря-спеціаліста, що підтверджується медичною документацією. За бажанням, при відсутності направлення сімейного лікаря можна скористатися платною послугою – прийом лікаря - спеціаліста без направлення.

                                                                                 Управління КНП « НЦМЛ»